Меню сайту
Категорії розділу
Новини [270]
Новини ліцею
Держзакупівлі [0]
Державні закупівлі
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 91
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Слюсар з ремонту автомобілів

Автомобіль це транспортна безрейкова машина на колісному або напівгусеничному ходу, що приводиться в рух власним двигуном і призначається для перевезень вантажів, людей та виконання спеціальних завдань.

 За останні сто років будова автомобіля принципово не змінилася. Він, як і раніше, має колеса, кузов, чотиритактовий двигун внутрішнього згорання, трансмісію, механізми керування тощо.

Проте всі вузли, агрегати, механізми й системи автомобіля дістали колосальний розвиток. Завдяки цьому різко зросли швидкості, підвищилася потужність, економічність, комфортабельність автомобілів, поліпшився їхній дизайн. Крім того, розширилася номенклатура застосовуваних деталей і збільшилася їхня кількість. Сучасні автомобілі мають елементи автоматизації, а більшість іноземних обладнуються комп'ютерами .Одним із резервів збільшення автомобільного парку країни є організація на належному рівні ремонту автомобілів. Нині стрімко зростає парк автомобілів, які належать громадянам. Підтримання цього парку в працездатному стані здійснює переважно система автосервісу.

Спеціальність "Слюсар з ремонту автомобілів" дає знання з побудови, технічного обслуговування і ремонту механізмів, вузлів та систем автомобіля:

 кривошипно-шатунного механізму; 

 газорозподільчого механізму; 

 системи охолодження; 

 системи мащення; 

 системи живлення; 

 системи запалювання; 

 силової передачі; 

 ходової частини; 

 рульового керування; 

 гальмівної системи; 

 додаткового обладнання; 

 механізмів підйому кузова; 

 кузова; 

 причепів і напівпричепів. 

 Високий рівень підготовки випускників дозволить проводити технічне обслуговування, ремонт і регулювальні роботи:

 механізмів та систем двигунів; 

 гальмівної системи автомобіля; 

 силової передачі автомобілів; 

 додаткового обладнання автомобілів; 

 ходової частини автомобілів; 

 рульового керування автомобілів; 

 підйомного механізму автомобіля; 

 а також ознайомить з новітніми технологіями, методами, способами проведення ремонтних, профілактичних та ремонтно-регулювальних робіт, матеріалами, інструментами і обладнанням, яке використовується. 

Виробниче навчання, виробничу практику учні проходять в майстернях ліцею та в майстерня автотранспортних підприємств, а також на станціях технічного обслуговування.

 Майстерні ліцею укомплектовані сучасним високопродуктивним обладнанням, автомобільним агрегатами, вузлами, пристосуваннями, контрольно-вимірювальними приладами, стендами, що дає змог учням вивчати будову того чи іншого автомобільного агрегата і набути практичних навичок проведення технічного обслуговування, ремонту, а також здійснення регулювальних робіт різних типів і маро автомобілів.

Випускники по спеціальності "Слюсар з ремонту автомобілів" можуть працювати:

 в майстернях автотранспортних підприємств; 

 на станціях технічного обслуговування; 

 у малих підприємствах автосервісу різних форм власності. 

 Учні, які навчаються за спеціальністю "Слюсар з ремонту автомобілів",  одержують середню освіту та відповідно розряд робітничої професії на рейтинговій основі можуть продовжити навчання у вищих  наваляних закладах.

 Найбільшою популярністю серед старшокласників користуються професії „Водій автотранспортних засобів категорій В,С”, „Водій автотранспортних засобів категорії В”.

 В сучасному світі автомобіль – не тільки найпопулярніший засіб пересування, але й індивідуальний транспортний засіб, який дозволяє його власникові бути достатньо мобільним для досягнення як особистих так і професійних цілей. 

 Навчальним планом підготовки водіїв цих категорій передбачено теоретичне вивчення будови і експлуатації автомобіля, правил дорожнього руху, основ керування автомобілем і безпеки дорожнього руху; проведення лабораторно-практичних занять, практичні заняття по водінню автомобіля.

 Для теоретичного і практичного навчання водіїв в ліцеї обладнано кабінети: будови автомобіля, правил дорожнього руху, комбінований клас будови і правил дорожнього руху, лабораторія будови автомобіля. 

 Практичне водіння проводиться на автомобілях ВАЗ 2107, OPEL omega. Всі учбові транспортні засоби належать закладу, пройшли державний технічний огляд і відповідають нормам безпеки дорожнього руху. Функціонує автодром початкового навчання водінню автомобіля, який має площу 0,5 га і обладнаний необхідними для навчання елементами: габаритний "тунель", "дворик", "вісімка", "змійка", пагорб, косогі, регульоване перехрестя, дорожні знаки, розмітка проїздної частини, орієнтири, стійки.

 Заняття з водіння автомобіля, крім автодрома, здійснюються по чотирьох маршрутах, затверджених в установленому порядку.

 Після закінчення навчання учні проходять державну кваліфікаційну атестацію, яка включає в себе три екзамени: будови автомобіля, правил дорожнього руху, практичного водіння. Особи, що успішно склали  екзамени, отримують свідоцтво про закінчення навчального закладу з підготовки водіїв транспортних засобів.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів

Copyright MyCorp © 2021 | Зробити безкоштовний сайт з uCoz