Меню сайту
Категорії розділу
Новини [269]
Новини ліцею
Держзакупівлі [0]
Державні закупівлі
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 90
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

    Згідно "Положення про навчання та перевірку знань з питань охорони праці" для працівників ліцею було проведено семінар -тренінг з питань пожежної безпеки та надання долікарської допомоги потерпілому при надзвичайній ситуації.
У січні 2020 року провів семінар старший викладач МНП АРЗСП майор ЦЗ Ярема Є.О.
Працівники ліцею прослухали теоретичну частину занять та відпрацювали практичні прийоми надання першої долікарської допомоги.

Дотримання правил охорони праці та безпеки
життєдіяльності -запорука
надійної роботи колективу

Вирішуючи важливі завдання щодо існуючих проблем у питаннях охорони праці наше суспільство не має права забувати і про формування в кожного громадянина відповідального ставлення до власного життя і здоров'я. Великі можливості для виховання майбутнього покоління у цьому напрямку має наш ліцей.
Колектив Підволочиського професійного  ліцею в своїй роботі щодо охорони праці керується Законом України "Про охорону праці", "Про дорожній рух", "Про охорону здоров'я", "Про пожежну безпеку".
Щорічно перед початком навчального року проводиться огляд навчально-матеріальної бази на предмет відповідності вимогам охорони праці, про що складено акт готовності ліцею та акт-дозвіл на проведення занять. В усіх майстернях та кабінетах обладнано кутки охорони праці, розроблено інструкції на всі професії та видів робіт, ведеться журнал реєстрації інструкцій та журнал обліку видачі інструкцій.
При проведенні виробничого навчання проводяться відповідні інструктажі з кожної теми з реєстрацією в журналах виробничого навчання. Перед виходом на літні та зимові канікули з учнями ліцею проводяться відповідні інструктажі з безпеки життєдіяльності.
Перед початком виробничої практики як в ліцеї так і на підприємстві, де учні будуть проходити практику проводяться інструктажі з безпеки праці.
Значне місце у реалізації програм щодо забезпечення безпечних умов навчально-виховного процесу є кабінет охорони праці. Оформлений згідно сучасних вимог засобами ТЗН, він став наочним прикладом уважного ставлення працівників та учнів до вивчення питань охорони праці.
Кабінет охорони праці оснащений: законодавчими актами та державними нормативними актами про охорону праці, методичною і довідковою літературою, навчальними програмами, інструктивними матеріалами, необхідними для проведення навчання, інструктажу учнів та працівників з питань трудового законодавства, безпеки праці, виробничої санітарії, пожежної безпеки, електробезпеки, підручниками з охорони праці. Стендами: пожежної безпеки, електробезпеки, першої долікарської допомоги, санітарії та гігієни на виробництві, навчання з питань охорони праці, засоби індивідуального захисту, сигнальні кольори та знаки безпеки.
Діяльність кабінету охорони праці здійснюється згідно із Законом України "Про охорону праці", іншими чинними законодавчими актами в галузі охорони праці, рішеннями колегії, наказами та розпорядженнями Держнаглядохоронпраці а також Типовим положенням про навчання, інструктаж з питань охорони праці і Положенням про кабінет охорони праці ліцею.
Основними завданнями кабінету охорони праці ліцею є проведення організаційної і методичної роботи щодо навчання учнів та працівників з питань охорони праці, пропаганди безпечних та нешкідливих умов праці і позитивного досвіду щодо профілактики аварій, виробничого травматизму та професійних захворювань.

Відповідно до основних завдань Типового положення, кабінетом охорони праці ліцею здійснюється така робота: проводиться навчання, перевірка знань та інструктажу учнів, працівників з питань охорони праці, надання першої медичної допомоги потерпілим від нещасних випадків і правил поведінки при виникненні аварій, а також спеціального навчання з питань безпеки праці працівників, зайнятих на роботах з підвищеною небезпекою. Надає відповідні організаційні та методичні допомоги по підрозділах ліцею. Проводиться вступний інструктаж з питань охорони праці з усіма новоприйнятими працівниками та учнями ліцею, організовується навчання для працівників перед перевіркою їх знань з питань охорони    праці.    Робота    кабінету    охорони    праці здійснюється у відповідності з перспективним і поточними планами. Сприяє впровадженню досягнень науки і техніки, в тому числі прогресивних технологій, сучасних засобів колективного та індивідуального захисту працівників шляхом вивчення відповідних тем під час навчання працівників, надання допомоги зав. майстернями, викладачам в оформленні та оснащенні кутків охорони праці в кабінетах, виробничих майстернях. 

Фактів виробничого та побутового травматизму в ліцеї не має.
 
 
Підготувала:
Інженер з ОП                                                                 С.І. Борзіхіна
 
 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів

Copyright MyCorp © 2021 | Зробити безкоштовний сайт з uCoz