Меню сайту
Категорії розділу
Новини [269]
Новини ліцею
Держзакупівлі [0]
Державні закупівлі
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 90
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Адміністратор готельного бізнесу;

покоївка;

оператор  комп`ютерного набору

В наш час готельна індустрія є галуззю з високим рівнем конкуренції. Все частіше ми стаємо свідками того, як відкриваються нові готелі. На сьогоднішній день кількість готелів у країні зростає, оскільки є попит на відповідні послуги. До Євро-2012, наприклад, очікується ще 30 нових готелів, і це лише в Києві, а що сказати взагалі по цілій Україні.

В Україні молоді фахівці готельного бізнесу часто намагаються потрапити на позицію менеджера або адміністратора, минаючи менш кваліфіковані посади. Слід визнати, що цей підхід може виявитися цілком ефективним - адже на українському ринку праці бракує готельного персоналу. Саме індустрія гостинності – складна, комплексна сфера професійної діяльності людей, зусилля яких спрямовані задоволення різноманітних потреб клієнтів (гостей), як туристів, і місцевих жителів.

Вважається, що посада адміністратора не вимагає спеціальної освіти. Щоб мати шанс отримати роботу адміністратора в готелі кандидат має володіти в першу чергу рядом особистісних якостей. Серед них комунікабельність, стійкість до стресу, навички організаторської роботи та дисциплінованість. Хороший адміністратор вміє оцінити емоційний стан клієнта, і у разі будь-яких негараздів м'яко попередити конфлікт.

 Наш ліцей пропонує професію «Адміністратор готельного бізнесу, покоївка, оператор комп’ютерного набору», де можна отримати кваліфікацію адміністратора, покоївки другого розряду та оператор комп’ютерного набору другої категорії.                                      

Добре обладнані кабінети та навчально-виробничий готель дають можливість опанувати професію в повному обсязі.                                                                                                                 

                                                       

Учні за період навчання набувають ряд якостей, які відповідні до даної професії та мають розуміння таких критеріїв, як: 

• Доступність                          • Надійність

 • Комунікабельність                 • Чуйність

 • Компетентність                     • Безпека

 • Привітність                           • Помітність

 • Конфіденційність                    • Розуміння

Опис професії:

Адміністратор – здійснює роботу по ефективному і культурному обслуговуванні відвідувачів. Консультує відвідувачів по питаннях, які стосуються послуг і запропонованих товарів, слідкує за роботою менеджерів.

Стабільний попит на ринку праці –професія адміністратора потрібна практично у всіх сферах – від салону краси до великого підприємства.

До обов’язків відносять: координацію роботи офісу, прийом і реєстрацію замовників і клієнтів, прийом дзвінків, роботу з документами. Займається діяльністю по обслуговуванні відвідувачів, створенні для них комфортних умов. Контролює зберігання матеріальних цінностей.

Готельний персонал - велика і злагоджено діюча команда, що складається з носильників, адміністраторів, портьє, покоївок, офіціантів. Найголовніші люди в цьому господарстві - обслуговуючий персонал. Тобто ті, хто створює комфорт для клієнтів. Не останню роль в команді грають місцеві Попелюшки - покоївки.

Покоївка зустрічає і розміщує гостей. Здійснює щоденне, поточне і генеральне прибирання номерів. Змінює постільну білизну, рушники і туалетні речі після кожного виїзду мешканця. Приймає замовлення від мешканців на побутові послуги та забезпечує їх своєчасне виконання.

А швидкий розвиток комп`ютерної техніки та різноманітного програмного і апаратного забезпечення – це одна з головних причин розвитку суспільства. Технології і комп`ютер, проникають практично в усі сфери людської діяльності. Тож головним завданням для досягнення високого рівня володіння комп`ютером є програма підготовки спеціалістів з фаху "Оператор комп`ютерного набору ” з вмінням користуватись багатьма базовими програмами. В результаті отриманих знань і навичок в ліцеї про комп`ютери, учні будуть краще підготовлені до життя і матеріального благополуччя в майбутньому.                          

             

                                                                                                         

 

Ліцей забезпечний комп’ютерним обладнанням:

комп’ютерної техніки (що реально використовується);

пристроїв для графічної інформації (вводу та виводу);

цифрових навчальних інструментів;

принтерів;

комп’ютерних проекційних пристроїв;

локальної (внутрішньої)училищної  мережі;

вільного виходу до мережі Інтернет для всіх учасників навчально-виховного процесу;

Уроки виробничого навчання проходять в 2 зміни, в 2 майстернях знаходится по 15 компютерів і всі учні мають індивідуальне місце для роботи.

При організації навчального процесу у майстерні майстри та викладачі дотримуються вимог щодо проведення інструктажів з охорони праці, здійснюється поділ групи  на підгрупи при вивченні обраних професій. Всі комп‘ютери з‘єднано у локальну мережу. Робоче місце майстра  підключено до мережі Інтернет, використовується низькошвидкісне комутоване з’єднання. В ліцеї створена електронна скринька, веб-сайт ліцею. Навчальний заклад оснащено мультимедійним комплектом (проектором та екраном), який встановлено та зберігається в комп’ютерній майстерні. Комп’ютерна техніка використовується на уроках інформатики, на уроках виробничого навчання, уроках інформаційних технологій , при викладанні предметів навчального плану, для позаурочної роботи. Викладання спеціальностей в ліцеї здійснюється за Програми, рекомендованими Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України для професійно-технічних навчальних закладів , за стандартами профтехосвіти.

 Приватні підприємці із задоволенням приймають на роботу наших випускників ліцею. Тож наш ліцей відкритий для всіх бажаючих!

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів

Copyright MyCorp © 2021 | Зробити безкоштовний сайт з uCoz